Сторінки

понеділок, 26 лютого 2018 р.

ПРАВДА ПРО НКВД ТА ПАРТИЗАН

Щоденники діда - майора НКВД публікує онук: «Померти набагато простіше, ніж жити ...»

 | 
Версія для друкуВерсія для друку
фото:
«На закривавлені тіла кидали шматок цукру, збігалися щури і обгризати людини» - моторошні подробиці про методи НКВС. Онук арештованого в 1937 році

ЛЮБОВ МАТРОНИ КОЧУБЕЙ ТА МАЗЕПИ - БАЙКА МОСКАЛІВ

Не розумію одного. чому поширення московської байки і надалі вважається  патріотичним вихованням?:


Національний Заповідник Гетьманська Столиця додає 10 нових світлин.
1 год
Стежками Мазепиного кохання
Перший масштабний квест, який об’єднав весь Батурин, був присвячений щирому коханню Гетьмана Івана Мазепи до Мотрони Кочубей!
Організаторами заходу стали ГО «Вогонь відродження» та Національний заповідник «Гетьманська столиця». Авторами ідеї та програми квесту стали: Валентин Потеруха, Вікторія Іванько, Валентина Абрамова, Наталія Реброва, Оксана Ломко та Марина Герасько.
Команди Батуринська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Григора Орлика (лідер Пендюх Людмила), Батуринської спеціальної ЗОШ- інтернат І-ІІ ст. (лідер Руслан Лазоренко), Батуринської міської ради (лідер Ірина Погребняк), збірна команда з м. Бахмач (лідер Ольга Семенчук), Державного пожежно-рятувального посту № 15 (лідер Володимир Булига) 24 лютого 2018 року, виконуючи креативні завдання, відкрили для себе всі місця Батурина, які пов’язані із найбільш відомою історією кохання України.
Зустрічали переможців та привітали всіх учасників сам Гетьман Іван Мазепа (завідувач відділу заповідника Андрій Батюк) та Мотря Кочубей (науковець заповідника Наталія Сушко). Перше місце у насиченій, цікавій та пізнавальній програмі виборола команда Батуринської школи імені Григора Орлика.
Призи від голови Батуринської громади Леоніда Душі, нові знання, що посилили почуття любові та гордості за рідний Батурин, захопленість щирістю почуттів Гетьмана стали щедрими винагородами організаторам та учасникам! «Команда» підприємців Батурина зігріла учасників гарячим чаєм із смачними тістечками - щиро дякуємо Галині Пастушенко, Сергію Рибаку та Дмитру Бадаю!
Квест, як нова форма пізнання нашої історії та виховання патріота, є надзвичайно дієвою і ми вже працюємо над новими програмами, які презентуємо в березні.

ВОЛЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ: Роман Коваль, Чому мовчить етнічний господар?

ВОЛЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ: Роман Коваль, Чому мовчить етнічний господар?: Роман Коваль  разом з  Roman Koval   20 год  ·  Друзі, цю статтю я написав 25 років тому. Якщо Ви прочита...

ПРАВОВИЙ РАДНИК ГРОМАДИ: ПРО ПАСПОРТ ТА БІОМЕТРИЧНУ КАРТКУ

пʼятниця, 23 лютого 2018 р.

Вагомі аргументи для суду щодо отримання паспорта Громадянина України – додаток до матеріалів справи

Ваша Честь!
    Керуючись нормами діючого законодавства України, а саме, згідно ст. 1 чинного Закону України «Про громадянство України» від 18.01.2001 №2235-III, ми, позивачі, є законними представниками  своїх неповнолітніх дітей  до досягнення особою віку 18 років , та звернулись до суду саме в їх  інтересах .

ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ: ВСКРИЛАСЬ ЩЕ ОДНА КОНСЕРВА ФСБ В СТРУКТУРІ СБУ

ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ: ВСКРИЛАСЬ ЩЕ ОДНА КОНСЕРВА ФСБ В СТРУКТУРІ СБУ: Сергій Скоробогатий  поширив  допис  від  Igor Lutsenko . 10 хв  ·  Igor Lutsenko Стежити 1 год ...

вівторок, 6 лютого 2018 р.

ЗАКОН ПРО ОСВІТУ ВІД НАРОДНОГО ФРОНТУ - АНТИУКРАЇНСЬКИЙ

Закон про освіту. Венеційська комісія погодилася з вимогами Лариси Ніцой?

Післямова до міжнародного мовного скандалу
Під час написання законопроекту про освіту, який наробив скандалу, стикнулися між собою дві концепції навчання нацменшин в Україні. Перша концепція полягала в тому, що державна мова – це основна мова освіти, а мови меншин можуть вивчатися як додаток до державної мови. Меншинам пропонувалося вибрати одну з чотирьох мовних моделей, за якими
Післямова до міжнародного мовного скандалу
Під час написання законопроекту про освіту, який наробив скандалу, стикнулися між собою дві концепції навчання нацменшин в Україні. Перша концепція полягала в тому, що державна мова – це основна мова освіти, а мови меншин можуть вивчатися як додаток до державної мови.
Меншинам пропонувалося вибрати одну з чотирьох мовних моделей, за якими меншини вивчатимуть мову меншин. Балтійська модель: поступовий перехід з мови меншин на державну мову, збільшуючи кожного року кількість дисциплін державною, щоб у старших класах вийти на викладання повністю державною мовою. Польська модель: три уроки мовою меншин на тиждень. Канадська модель: два уроки на день мовою меншин за кошт батьків. Європейська традиційна модель: мова меншин вивчається в культурних товариствах, гуртках, викладання у школах лише державною мовою.

понеділок, 5 лютого 2018 р.

Справи Майдану. Похвилинна відеореконструкція 18 лютого: перші силовики були убиті після того, як загинуло 15 протестувальників



Близько 16:20 - 16:25 убито правоохоронців. Проте немає підтвердження, що по них стріляли саме мітингувальники. В цей час на Майдані працювала провладна агентура, а жодна особа з тих, хто стріляв у правоохоронців, не ідентифікована. На відео бачимо, що у тилу правоохоронців (80-90 метрів вглиб, біля банку “Хрещатик”) з’являється група, яка несе пораненого силовика. Серед них - один чоловік, одягнений, як майданівець. Близько шести хвилин він спілкується з првоохоронцями, потім сигналізує рукою, що він повертається, підхоплює найближчі ноші і прямує до лінії розмежування на Хрещатику.
Автор: Jus Talionis Reconstruction Lab.,
Від редакції: Відеорозслідувачі Jus Talionis Reconstruction Lab., опублікуваливідеосинхронізацію першої частини подій 18 лютого на Майдані. Це означає,що всі доступні відеозаписи журналістів, свідків та камер спостереження були зведені до єдиного астрономічного часу та синхронізовані на великому екрані. Такий вид реконструкції дозволяє побачити, що відбувалось в ту чи іншу мить на заданій місцевості одразу з кількох точок зйомки.
***
У першій частині синхронізації зведено в часі і просторі кадри з 15:39 до 17:26. На цей момент вже 6 протестувальників загинули, а правоохоронці, зачистивши з тітушками Маріїнський парк та Кріпосний провулок, продовжували наступ на Майдан Інститутською та, пізніше, вулицею Грушевського. Під час цього наступу продовжували гинути люди.
18 лютого, Інститутська. Фото: Олександр Козаченко
Лише після того, як правоохоронці оточили з двох боків площу та зайняли стратегічний верхній ярус - майданчики Жовтневого палацу та Глобусу, за дивних обставин гинуть рівно по двоє правоохооронців на Хрещатику та Інститутській. Після цього силовики отримують підставу (і команду) на зачистку.

СМУГА ПЕРЕШКОД ДЛЯ ДОШКОЛЯТ