Сторінки

суботу, 20 липня 2013 р.

Пенсійний фонд – державна афера бо згідно закону недержавний



Фото: Пенсійний фонд – державна афера

Скоро всі прості пенсіонери (лохи) нарешті зрозуміють, що їх ошукали (кинули). Вони ж наївно сподівалися, що не може держава їх так кинути. Але вони забули, що років 18 тому держава їх вже кидала. І 15, і 10 тому…




Держава кидала і буде кидати доти, доки її громадянами будуть наївними йолопами (лохами).
А схема шахрайства (кидалова) така:
- Ми гарантуємо вам соціальний захист! - сказали шахраї (катали), - Ми гарантуємо вам... (тут вони робили загадкову паузу і витріщали очі) ПЕНСІЇЇ!
Пенсії - це надзвичайно прекрасно! Уявіть, коли ви станете стареньким і вже не зможете заробляти собі на хліб, ми (шахраї) будемо платити вам достойну (на наш погляд) пенсію.
- А де ж ви візьмете гроші, перепрошую...

- А у вас же і візьмемо! Ми щомісяця будемо у вас відбирати третину вашого заробітку у Пенсійний фонд.
- Третину? Ого!
- Але ви не будете цього відчувати, бо ми змушуватимемо платити ваших роботодавців.
- А, роботодавців? Це добре... А де роботодавці братимуть ці гроші?
- Ну як це - де? Та в них грошей кури не клюють!
Справді... Але чи не краще було б, щоб вони виплачували цю третину зарплати нам, а не вам...
- Ну ні! Ви ж ці гроші тупо потратите і залишитеся без пенсії! А ми вам пенсії пропонуємо! До кінця вашого життя ми будемо платити вам пенсії! Ну як!
- Та, в принципі, спокусливо...
- Ну давайте, вибирайте нас, ми ж вам пенсії гарантуємо такі достойні (подумки... 600 гривень).
- Достойні (ми думаємо, що 3000 гривень), ну добре, а є якісь розрахунки...
- Та які розрахунки, ви отримуєте довічну пенсію!
- Ну справді, як же без пенсії... Голосуємо за ваш соціальний пакет...
Ви можете не повірити, але майже всю свою історію людство жило без пенсій. Пенсійні шахрайства набули небачених масштабів тільки у ХХ сторіччі.
У чому ж суть цього шахрайства. Мало хто може це зрозуміти, але я спробую пояснити. Уявімо собі, що ваша зарплата становить 2000 гривень. Отже, щомісяця ви віддаєте у Пенсійний фонд 640 гривень. За сорок років - від 25 до 65 - ви віддасте у ПФ 307 200 гривень. Коли ви вийдете на пенсію вам (якщо ви не голова Пенсійного фонду) платитимуть приблизно 800 гривень. Якщо ви чоловік, то ваша тривалість життя в Україні (за статистикою) становить 65 років. Тобто з моменту виходу на пенсію ви маєте шанс пожити років п'ять, насолоджуючись пенсією. За цей час вам виплатять 48 000. Жінки мають шанс отримати у три-чотири рази більше. Вони раніше виходять на пенсію і довше живуть.
З другого боку, у чоловіків більші зарплати, вони більше сплачують у Пенсійний фонд... Їм образливіше. Тим більше, половина чоловіків не доживає до пенсійного віку, ну і всі гроші залишаються там.
Послухайте, а ви коли-небудь чули, щоб держава не виконала своїх гарантій? Ви чули коли-небудь, щоб держава обдурила своїх громадян? І ви досі сподіваєтеся, що держава про вас потурбується? Наприклад, як можна сприймати гарантії держави Україна, якої ще 20 років тому не існувало і яка не має жодної гарантії, що існуватиме ще через 10 років.
Наприклад, коли голова Пенсійного фонду виходить на пенсію, то він отримує десь 25 000 гривень пенсії. Але в нього немає ніякої гарантії, що коли прийде до влади, наприклад, Ткаленко, то йому не вріжуть пенсію відсотків на 90. Хто дасть гарантію, що нова влада не оголосить злочинним минулий режим і не відмовиться виконувати його зобов'язання? Хіба ми знаємо мало таких випадків?
Отже, треба бути дуже наївним дурнем, щоб сподіватися на виконання державою її гарантій. Ми бачимо, що Пенсійний фонд залишає собі близько 80% грошей, які ми перераховуємо туди у сподіванні на пенсію. Іншими словами, кожний із нас віддає Пенсійному фонду чисту зарплату за 10-12 років. Тобто під красивими гаслами про соціальний захист ми задарма батрачимо на Пенсійний фонд ціле десятиліття.
Хіба нас не тримають за простих лохів?
Голова Пенсійного фонду Зарудний (нещодавно виступав в ефірі) казав, що ми не можемо відмовитися від відрахувань у Пенсійний фонд (там якийсь дядько хотів відмовитися від пенсії - взяв ручку, порахував і зрозумів, кого з нього зробили). Тобто Зарудний забирає третину нашої зарплати і не залишає нам вибору. Уявіть собі, що до вас у хату приходить вгодований Зарудний і забирає у вас 50 тис. відкладених на чорний день доларів.
- Ви шо це робите? - питаєте ви в Зарудного.
А він каже:
- Все законно, читайте положення! Конституцію вивчайте!
Навіть лоху стане зрозуміло, що з нашим Пенсійним фондом щось не те...
Але це ще не повна картина.
Якби ми ті гроші, що забирає Пенсійний фонд із наших умовних 2000 гривень, клали на депозит під 12 % річних, то через сорок років мали б на рахунку 1 046 016 грн. Тобто були б українськими мільйонерами. Виплати по депозиту становили б, відповідно, більше 10 тис. грн на місяць. За такі гроші сьогодні можна як варіант купити 3-4 однокімнатні квартири у Києві і здавати їх по 500 доларів на місяць. Та ще й податки платити. От вам і пенсія. При цьому всі гроші були б нашими, а не Пенсійного фонду, оскільки зараз, коли людина не доживає до пенсії, гроші її пропадають. А так - все залишається у спадок.
Ми всі бідні душевно і духовно знедолені радянські люди, яких вчили працювати до пенсії і жити на пенсію. Тому відсутність пенсії виглядає для нас як повна відсутність засобів для існування у старості. Це жебрацтво, приниження... Цим і користуються пенсійні кидали. Довіряти державі турботу про вашу старість - це гра в одні ворота. Альтернатива пенсійному лохотрону - створити активи, вкладати у нерухомість, заощадити на старість, інвестувати у якомога більшу кількість дітей. І коли діти турбуються про старих батьків, це ж прекрасно і природно. Всім користь - і батькам, і дітям, і внукам. Це навіть біблейська заповідь - турбота про батьків.
Пенсійне державне шахрайство призвело до того, що держава, щоб не збанкротувати виявилася першою зацікавленою у скороченні віку своїх громадян. Саме нашій шахрайській пенсійній системі ми завдячуємо найнижчій тривалості життя у Європі. Хіба за це творці української пенсійної системи не заслуговують на покарання?
Що ж тепер робити з нашими пенсіонерами? Уряд не зможе скоро платити пенсії. Потрібно потурбуватися, щоб люди не голодували. Це важливо, бо ситий голодного не розуміє. Тому уряд може не зрозуміти, наскільки все серйозно, поки його не візьмуть на вила.
 Ми врятуємо Україну. Хто згоден, роздрукуйте цю статтю, дайте людям почитати. Освічуйте людей. Нехай у них прокинеться дух вільного підприємництва і відповідальності за свою Батьківщину.
І моліться за мир. Або що?
Автор: Ігор Ткаленко
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?pensiyniy_fond__derzhavna_afera&objectId=1075558


ЩЕ ПРО НЕДЕРЖАВНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Узурпація влади 
Узурпація (від лат. usurpare — використовувати) - термін може застосовуватися також для позначення неконституційного захоплення влади певним посадовцем чи групою посадовців у немонархічній державі, перевищення повноважень.
Узурпатор (лат. uzurpator, від лат. usurpo — захоплюю) — це особа, що незаконно захопила у свої руки владу або присвоїла собі які-небудь чужі права на щось.
Що для нас українців готує теперішня команда при органах влади , зробивши ще у попереднє своє правління у 1998- 2001р.р всі соціальні фонди , самоврядними неприбутковими організаціями , тобто кредитними спілками та з 2004р. створивши , Пенсійний фонд, просто орган але не влади , бо він так само ,як і соціальні фонди не є державним, хоча такого не може бути у відповідності до норм Конституції України .
Статтею 46. Конституції України встановлено , що “Громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. 
Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення”. 
Відповідно до статті 3. Конституції України встановлено , що 
“ забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави”. 
Пунктом 3 та 4 статті 5. Конституції України передбачено :
“Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. 
Ніхто не може узурпувати державну владу “. 
Нормами ст. 3 та 46 Конституції України встановлено такий конституційний лад ,що право на пенсійне та соціальне забезпечення громадян України повинно бути виключно державним і так ,як єдине джерело влади в Україні — народ не визначав та не змінював конституційний лад в Україні за яким би пенсійні та соціальні фонди були би не державними , то під час прийняття законів України : “Основ законодавства України 
про загальнообов'язкове державне соціальне страхування” від 14 січня 1998 року 
N 16/98-ВР , "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" 23 вересня 1999 року N 1105-XIV ;"Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" 2 березня 2000 року N 1533-III , "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" 18 січня 2001 року N 2240-III , “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” 9 липня 2003 року N 1058-IV Верховною радою було узурповано владу та змінено конституційний лад і створено не державні соціальні фонди ( кредитні спілки ) та Пенсійний фонд, орган не державної влади для всіх громадян України за виключенням : прокурорів , міліціонерів , державних службовців та службовців у органах державної влади та місцевого самоврядування для забезпечення пенсією цієї категорії білих людей залишився державний орган , Пенсійний фонд України . 
Відповідно до того ,що статтею 5 Конституції України встановлено ,що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядуванн, та ст.6 Конституції України передбачено ,що державна влада в Україні здійснюється на засадах її
поділу на законодавчу, виконавчу та судову.
Згідно ст.5 та 6 Конституції України та Указу Президента України від 1 березня 2001 року N 121/2001 N Про Положення про Пенсійний фонд України ( далі Указ №121 ) ,Пенсійний фонд України є центральним органом виконавчої влади, що здійснює керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, провадить збір, акумуляцію та облік страхових внесків, призначає пенсії та готує документи для їх виплати, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, допомоги на поховання, інших соціальних виплат, які згідно із законодавством здійснюються за рахунок коштів Пенсійного фонду України, здійснює контроль за цільовим використанням коштів Пенсійного фонду України. Діяльність Пенсійного фонду України спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра праці та соціальної політики України та кошти Пенсійного фонду України зараховуються на єдиний рахунок Пенсійного фонду України і зберігаються на окремих рахунках його органів в уповноваженому банку, який визначається Кабінетом Міністрів України. 
І таким чином в Україні є два пенсійні фонди : перший - Пенсійний фонд України , орган державної влади та другий - Пенсійний фонд , просто орган. 
Відповідно до ЗУ “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” 9 липня 2003 року N 1058-IV ( Закону №1058 ) :
- “1.Пенсійний фонд є органом, який здійснює керівництво та управління солідарною системою, провадить збір, акумуляцію та облік страхових внесків, призначає пенсії та підготовляє документи для її виплати, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, допомоги на поховання, здійснює контроль за цільовим використанням коштів Пенсійного фонду, вирішує питання, пов'язані з веденням обліку пенсійних активів застрахованих осіб на накопичувальних пенсійних рахунках, здійснює адміністративне управління Накопичувальним фондом та інші функції, передбачені цим Законом і статутом Пенсійного фонду” ( п.1 ст.58 Закону №1058 ) ;
- нормами п.12. Прикінцевих положень Закону №1058 до 01.01.2011р. було встановлено, що до перетворення Пенсійного фонду в неприбуткову самоврядну організацію здійснюється відповідно до окремо прийнятого спеціального Закону. До прийняття відповідного рішення функції виконавчої дирекції Пенсійного фонду, її територіальних органів виконують відповідно Пенсійний фонд України та головні управління Пенсійного фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі і управління Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах. У період до перетворення Пенсійного фонду України в неприбуткову самоврядну організацію він функціонує як центральний орган виконавчої влади на підставі норм цього Закону (крім норм, зазначених в абзаці шостому пункту 1 цього розділу) та Положення про Пенсійний фонд України, яке затверджує Президент України. Бюджет Пенсійного фонду України в зазначений період затверджує Кабінет Міністрів України;
- нормами.п.12. Прикінцевих положень Закону №1058 після 01.01.2011р. встановлено ,що Пенсійний фонд є правонаступником Пенсійного фонду України і протягом п'яти років із дня набрання чинності цим Законом функції виконавчої дирекції Пенсійного фонду, її територіальних органів виконують відповідно Пенсійний фонд України та головні управління Пенсійного фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві, Севастополі та управління Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах. У період до перетворення Пенсійного фонду України в неприбуткову самоврядну організацію він функціонує як центральний орган виконавчої влади на підставі норм цього Закону (крім норм, зазначених в абзаці шостому пункту 1 цього розділу) та Положення про Пенсійний фонд України, яке затверджує Президент України. Бюджет Пенсійного фонду України в зазначений період затверджує Кабінет Міністрів України;
- нормами п.2 ст 76 Закону №1058 Стаття 76 встановлено ,що кошти Пенсійного фонду зараховуються на єдиний рахунок Пенсійного фонду і зберігаються на окремих рахунках територіальних органів Пенсійного фонду в уповноваженому банку;
- нормами п.12 Прикінцевих положень Закону №1058 від 9 липня 2003 року так само визначено ,що Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців із дня набрання чинності цим Законом: визначити уповноважений банк. Уповноважений банк - банк, який здійснює свою діяльність відповідно до законодавства про банки і банківську діяльність та провадить розрахунково-касові операції з коштами Пенсійного фонду ( ст.1 Закону №1058 ); 
- розпорядженням КМУ від 21 січня 2004 р. N 25-р “Про визначення уповноваженого банку, який провадить розрахунково-касові операції з коштами Пенсійного фонду України 
На виконання пункту 12 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" визначити ВАТ "Ощадбанк" уповноваженим банком, який провадить розрахунково-касові операції з коштами Пенсійного фонду України” і таким чином відбулась маніпуляція і замість уповноваженого банку для Пенсійного фонду було визначено уповноважений банк для Пенсійного фонду України , державного органу ,який вже має рахунок у єдиний рахунок Пенсійного фонду України у Держказначействі України відповідно до Указу №121 і таким чином державний орган Пенсійний фонд України з 21 січня 2004 р. має наряду з єдиним рахунком ПФУ ,ще й другий рахунок у Ощадбанку , чого не може бути , бо єдиний рахунок ПФУ становиться не єдиним ,а одним з двох ,а рахунок у Ощадбанку ще й ї один на двох для ПФУ та з просто Пенсійним фондом ,органом ( до речі це розпорядження підписане Януковичем В.);
І таким чином з 21.01.2004р. з Пенсійного фонду України, державного органу та Пенсійного фонду , просто органу з'явився сіамський близнюк з одним на двох “органом “ розрахунковим рахунком у Ощадбанку.
А далі ще краще Пенсійний фонд України , державний орган перетворено в у недержавний Пенсійний фонд , просто орган ЗУ “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” п.1 ст.1 ,якого визначено, що Пенсійний фонд України (далі - Пенсійний фонд) - орган, уповноважений відповідно до цього Закону вести облік платників єдиного внеску, забезпечувати збір та ведення обліку страхових коштів, контролювати повноту та своєчасність їх сплати, вести Державний реєстр загальнообов'язкового державного соціального страхування та виконувати інші функції, передбачені законом.
А далі здогадайтесь самі ,хто і і з якого Пенсійного фонду України - Пенсійного фонду отримує пенсію :
1. відповідно до ст.10 Органи, які здійснюють пенсійне забезпечення ЗАКОН УКРАЇНИ "Про міліцію “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб призначення і виплата пенсій особам, зазначеним у статті 12 цього Закону, здійснюються органами Пенсійного фонду України ;
2. відповідно ст.50-1 Пенсійне забезпечення прокурорів і слідчих Закон України “Про прокуратуру” пенсії за вислугу років відповідно до цієї статті призначаються органами Пенсійного фонду України і виплачуються в частині, що не перевищує розміру пенсії із солідарної системи, що призначається відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", за рахунок коштів Пенсійного фонду України. Частина пенсії, що перевищує цей розмір, виплачується за рахунок коштів Державного бюджету України; 
3. відповідно до ст.37 Пенсійне забезпечення і грошова допомога державним службовцям ЗАКОН УКРАЇНИ "Про державну службу" пенсія державним службовцям у частині, що не перевищує розміру пенсії із солідарної системи, що призначається відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", виплачується за рахунок коштів Пенсійного фонду України. Частина пенсії, що перевищує цей розмір, виплачується за рахунок коштів Державного бюджету України;
4. відповідно до ст.21 Оплата праці, відпустки та пенсійне забезпечення ЗАКОН УКРАЇНИ
"Про службу в органах місцевого самоврядування" пенсійне забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування, які мають стаж служби в органах місцевого самоврядування та/або державної служби не менше 10 років, здійснюється у порядку, визначеному законодавством України про державну службу. Пенсія в частині, що не перевищує розміру пенсії із солідарної системи, що призначається відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", виплачується за рахунок коштів Пенсійного фонду України. Частина пенсії, що перевищує цей розмір, виплачується за рахунок коштів Державного бюджету України.
А ми з вами відповідно до преамбули ЗАКОНу УКРАЇНИ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" №1058 , який як вони пишуть розроблений відповідно до Конституції України та Основ законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, визначає принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунку і виплати пенсій, надання соціальних послуг з коштів Пенсійного фонду...
Отже у нас здається Конституція України одна , але пенсійних страхування два :
- одне для білих людей забезпечений , Пенсійним фондом України , органом державної влади ; 
- друге для рабів не забезпечений державою у вигляді майбутньої кредитної спілки , а теперішнього Пенсійного фонду, просто органу .
Які наслідки для білих та рабів , перші -будуть забезпечені державною пенсією назавжди , а другі — отримають як у Туркменістані два роки тому - вибачте ваша кредитна спілка , Пенсійний фонд , просто орган збанкрутів - пенсії не буде , вас годують ваші діти ,а держава тут не причому.
Добре ,якщо у наших дітей буде робота ,а якщо її як у нас зараз ,заберуть ???
І ще одне питання залишилось не вирішеним . 
Чому так р,яно намагаються знищити єдиний та фіксований податок ?
А тому щоби не добавлять до рангу білих ротів з наших з вами рабських прошарків , яким прийдеться “ їхній державі Україна “ платити державну пенсію нам наряду з ними із державного органу ,Пенсійного фонду України, бо відповідно до пп. В та Г п.1 ст.3 ЗУ “Про пенсійне забезпечення” ми платники єдиного та фіксованого податку ,що сплачуємо 42 відсотки та 10 відсотків відповідно до Пенсійного фонду України , державного органу маємо право на трудову пенсію , як особи, які підлягають державному соціальному страхуваннюі або які займаються підприємницькою діяльністю, заснованою на особистій власності фізичної особи та виключно її праці, - за умови сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України. 
Не прошляпить би нам це з вами коли будуть змінювати Конституцію України , як ми колись прошляпили наші заводи та інше державне майно . 
Оце все , що вище я написала ,ще рівно рік тому у жовтні 2010року.
А ознаки банкрутства Пенсійного органу, просто органу у жовтні 2011р. почали відчувають на собі чорнобильці і афганці , їм вже зараз не виплачують пенсії у повному обсязі , бо вони разом з нами є заручниками кредитної спілки під назвою Пенсійний фонд , просто орган з 13.12.2005р. Тому ,що з вступом у законну силу частини 7 Законом України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ,№ 3108 до закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" якою внесено зміни у частину третю статей 52, 54 і 55 слова "Закону України "Про пенсійне забезпечення" замінено словами "Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та у статті 57: у частині першій слова "Закону України "Про пенсійне забезпечення" замінити словами "Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"( зверніть увагу у чорнобильців , як і у державних органів було державне забезпечення до 13.12.2005р. Та замінено на кредитну спілку Пенсійний фонд , просто орган ) . 
А у афганців Законом України “Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 18 листопада 2004 року N 2212-IV , який діє з 01.01.2005р. частину четверту статей 12 - 15 та пункт 1 статті 16 після слів "довічне грошове утримання", "довічного грошового утримання" доповнили відповідно словами "чи державна соціальна допомога", "чи державної соціальної допомоги". І
Відчуваєте різницю між довічне грошове утримання ,що не можна змінити бо призначається один раз і платиться довічно, почали надавати державну соціальну допомогу , розмір якої злочинно змінюють кожного дня .
От такі наперстки.
У кого слідуючого заберуть пенсію можна тільки здогадуватись. 

Голова ГО “Правовий простір” м.Сєвєродонецька Луганської області Рімма Білоцерківськаhttps://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=566595133382346&id=100000955929789

Немає коментарів:

Дописати коментар